600kraken
JESZCZE MOMENT I ... PŁYWAMY

Opinie

OPINIE TYCH, KTÓRZY NAM ZAUFALI

Poleca nas ponad 500 zadowolonych rodziców!

OPINIE O OBOZACH I PÓŁKOLONIACH

Opinie o plywaniu dla doroslych

Kiedy masz 40+ i zapisujesz się na naukę pływania, to otoczenie reaguje różnie: jedni mówią „Super, gratuluję odwagi!”, inni patrzą z politowaniem.
A ja doszłam już do takiego etapu, że wiem, że życie jest za krótkie, żeby bać się wody i stać po kolana w brodziku!
Decyzja o zapisaniu się na pływanie dla dorosłych była jedną z lepszych w moim dorosłym życiu.
Zyskałam więcej niż umiejętność NIE-tonięcia. Pływanie nauczyło mnie, że:
– nie ma „za późno”,
– nie ma „nie umiem”,
– a woda naprawdę nie gryzie (no dobra, kłamię… gryzie, ale tylko wtedy kiedy wciągniesz jej za dużo nosem… 😉 Dziękuję „Krakenom” za to, że nie tylko uczą pływać, ale robią to z sercem, humorem i anielską cierpliwością.
Polecam każdemu dorosłemu, który myśli, że „już nie wypada się uczyć pływać” – wypada. I to z pluskiem! 💦

p.s. Na bombę też skaczemy... 😂